Gallery Posts

Office Maps

Kurumsal

Yetkin, Tecrübeli ve Uzman

AYK Teknik, her ne kadar 2015 yılında ticari hayatına başlamış olsa da konusunda uzman, profesyonel denetçileri, teknik uzmanları ve eğitmen kadrosu ile kaliteli hizmeti ilke edinmiş olup müşteri memnuniyeti ve güvenliği için yeni bir heyecan ile yola çıkmıştır.

AYK, Sistem Belgelendirme günümüz iş dünyasında kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği, bilgi güvenliği gibi önemli yönetim alanlarında standartlara uyumlu bir yapı oluşturmayı amaçlayan bir süreçtir. Bu süreç, bir kuruluşun etkinlik ve verimliliğini artırmayı, müşteri memnuniyetini sağlamayı, çevresel sürdürülebilirliği desteklemeyi, çalışan güvenliğini sağlamayı ve bilgi varlıklarını korumayı hedefler.

AYK, CE İşaretlemesinde (Makinelerde CE, Asansörlerde CE, Yapı Malzemesinde CE , Basınçlı Kaplarda CE), konularında faaliyet göstermektedir. Ürün belgelendirme, günümüz global pazarında kalite, güvenlik, çevresel uyumluluk ve performans standartlarına uygunluğu gösteren bir işlem olarak büyük önem taşımaktadır. Bu süreç, ürünlerin tasarım, üretim ve dağıtım aşamalarında belirli kriterlere uyum sağlama amacını taşır. Ürün belgelendirmesi, hem üreticilere hem de tüketicilere güven veren, kaliteli ve güvenli ürünlerin pazara sunulmasını sağlamayı hedefler.